Starší (3-6 let) – každé úterý 16:00-17:00

Kde: V sále Orla na Mariánském náměstí 78

Co s sebou: Pohodlné oblečení pro dítě i jeho doprovod, přezůvky (papučky), svačinku

Na co se můžete těšit? S dětmi budeme cvičit, tančit, zpívat, naučí se básničky, říkanky, čekají je noví kamarádi, spoustu pohybu, zábavy a také opičí dráha.

724016955
05.03.2012: Webové stránky florbalistek FbK Orel Uherské Hradiště (ženy 2.liga a ofl juniorky)
24.05.2011:

UHERSKÉ HRADIŠTĚ OBHÁJILO VE STARŠÍCH ŽÁCÍCH VÍTĚZSTVÍ V OFL 2010/2011

I v roce 2011 bude patřit putovní pohár Orelské florbalové ligy florbalistům Orla Uherského Hradiště.

Ti ve finálovém turnaji OFL starších žáků, který se hrál na přelomu dubna a května 2011 v Moravském Písku neztratili ani bod a dokráčeli k obhajobě triumfu.

Vítězství Uherské Hradiště je o to impozantní, že v celém ročníku se nenašel tým, který by je připravil alespoň o bod.

Na druhém místě skončil další zástupce župy Velehradské Nivnice. Bronz pak putuje do Šlapanic. Domácí tým z Domanína skončil až na předpoledním místě.

FINÁLOVÝ TURNAJ ORELSKÉ FLORBALOVÉ LIGY

STARŠÍ ŽÁCI (ročník narození 1995 a mladší)

sobota 30. 4. a neděle 1. 5. 2011 MORAVSKÝ PÍSEK

Sobota 30. dubna 2011

Výsledky skupina A:

Domanín - Kašava 2:8, Šlapanice - Nivnice 2:4, Domanín - Šlapanice 3:8, Kašava - Nivnice 1:2, Domanín - Nivnice 3:10, Kašava - Šlapanice 1:3.

Skupina A:

1. Nivnice 9 bodů

2. Šlapanice 6 bodů

3. Kašava 3 body

4. Domanín 0 bodů

Výsledky skupina B:

Uherské Hradiště – Boskovice 8:7, Ždár n/S - Zlín 0:8, Uherské Hradiště - Ždár n/S 10:2, Boskovice – Zlín 10:7, Uherské Hradiště - Zlín 9:3, Boskovice - Ždár n/S 13:2.

Nejlepší útočník: Čestmír Sekanina – Boskovice

Nejlepší střelec: Robiun Kolár - Uherské Hradiště (19 gólů)

27.05.2010: Turnaj pro ZŠ Uherského Hradiště O PUTOVNÍ POHÁR ORLA má své vítěze
Jednota Orla Uh. Hradiště pořádala 2. ročník turnaje ve florbale O PUTOVNÍ POHÁR ORLA jednoty Uh. Hradiště pro základní školy a Gymnázium v Uh. Hradišti.
Turnajů se letos zúčastnily 4 základní školy – Sportovní, Za Alejí, Tyršovo nám. a nováček ZŠ Jarošov. Gymnázium se bohužel letos nepřihlásilo.
Hrálo se jako loni zvlášť pro 1. stupeň a zvlášť pro 2. stupeň a to ve dnech 26. 5. a 27. 5. 2010 v tělocvičně Gymnázia v Uh. Hradišti. V mladších kategoriích bojovaly týmy každým s každým 2x 8 min po dvou zápasech.
Letos překvapila ZŠ za Alejí, která porazila ZŠ Sportovní v obou zápasech 9:0
a stala se tak zaslouženým vítězem PUTOVNÍHO POHÁRU ORLA.
Nejlepším střelcem turnaje 1. stupně ZŠ se stal s 20 vstřelenými brankami Pavel Šmatelka ze ZŠ Za Alejí, který je členem Orla a hráčem Orelské florbalové ligy v kategorii mladší žáci.

Konečné pořadí kategorie pro 1. stupeň:
1. ŽŠ Za Alejí
2. ZŠ Sportovní
3. ZŠ Jarošov

Ve starší kategorii stanovil ředitel turnaje Pavel Rochovanský hrací čas 2x 12 min. každý s každým.
ZŠ Sportovní postavila 2 družstva, ZŠ Za Alejí a ZŠ Tyršovo nám. po jednom družstvě.
O 2. místě rozhodlo lepší skóre pro ZŠ Sportovní družstvo „B“ nad ZŠ Za Alejí, která se 4 body skončila na 3. místě. ZŠ Sportovní družstvo „A“ bez porážky potvrdila úspěch v minulém ročníku a odnesla si s sebou PUTOVNÍ POHÁR ORLA.
Nejlepším střelcem se stal Robin Kollár ze ZŠ Sportovní a i on je členem Orla a hráčem OFL v kategorii starší žáci. Vítězům blahopřejeme a těšíme se, že se se všemi setkáme příští školní rok na dalším turnaji ve florbale základních škol a Gymnázia v Uh. Hradišti.

sekretář jednoty a organizátor turnaje
26.04.2010: Družstvo starších žáků obhájilo loňské prvenství v Orelské lize. Na finálovém turnaji zaváhalo pouze jednou, hned v základní skupině, kde obsadilo druhé místo za Brnem-Židenicemi, se kterým remizovalo ve skupině 2:2 a obralo je tak o jediné body. Na zbylých postupových místech se umístily Boskovice a Havířov (po čtyřech bodech), se třemi body tak ze skupiny nepostupovaly Vizovice, které následně v utkání o 9. místo podlehly Křenovicím 0:5. Tak jako byla vyrovnána dolní část tabulky jedné skupiny, byla vyrovnaná tabulka skupiny druhé. Na prvním místě díky lepšímu vzájemnému utkání skončil Uherský Brod, který nasbíral stejně jako Blansko 9 bodů. Brod podlehl třetí Nivnici a ta tak i přes remízu s Křenovicemi postoupila se sedmi body, stejně jako Kelč (3 body).

Ve čtvrtfinále tak na sebe narazily dvojice:
Brno-Židenice - Kelč (3:4)
Uherský Brod - Havířov (2:0)
Uherské Hradiště - Nivnice (3:1)
Blansko - Boskovice (2:7)

Semifinále tak hrálo Uherské Hradiště s Boskovicemi a díky vítězství byla obhajoba na dosah. Slovácké finále se však nekonalo, neboť Brod si neporadil s Kelčí, které podlehl 4:5. Zaváhání však napravil a v souboji o třetí místo s Boskovicemi zvítězil 1:0. Uherské Hradiště si pak lehce poradilo s domácím týmem a po výhře 5:0 si tak veze nazpět pohár, který si vybojovalo v loňském finále v Blansku.
24.09.2009: Na stránkách oddílu florbalu - florbal.orel-uh.cz najdete rozpisy všech soutěží OFL, kterých se účastníme.